🙋🏻‍♀️ Merhaba ! ✨Öncelikle benden yada farklı bir astrologtan danışmanlık alabilmeniz adına doğum bilgileriniz gün / ay / yıl ve doğum saati olarak net olmalıdır☑️ Doğum saati konusunda , yarım saatlik aralığa kadar tolere edebiliyoruz fakat daha fazla ise mutlaka saat tespiti çalışması yapılması gerekiyor. 👍Rektifikasyon olarak geçen bu çalışmayı ben yapmıyorum ama sizi bu konuda Ozan Güner hocama yönlendirebilirim. @guner.ozan instagram adresinden yada info@ozanguner.com mail adresinden kendisiyle iletişime geçip kısa sürede doğum saatinizi hesaplattırabilirsiniz , sonrasında da beraber ilerleriz🎈

🌟Tüm danışmanlık hizmetlerimde süreç ödeme sonrası başlıyor. Ödeme adına İş Bankası & Vakıfbank ve Finansbank hesaplarım bulunuyor. Siz alacağınız danışmanlık hizmetini seçip bana bilgi@gokyuzuhabercisi.com yada instagram üzerinden yazdığınızda size hesap bilgilerimi gönderebilirim🙌

🌼Danışmanlık bedellerine Kdv dahildir , indirim vs tekliflerinizi şimdiden geri çevirmek durumunda olduğumu bilmenizi isterim.

🌏Yurtdışında yaşayan danışanlarımla analiz görüşmelerini Skype üzerinden sesli gerçekleştiriyorum ve görüşme 1 ay süreyle kayıtlı kalıyor uygulama üzerinde. 3 soru analizlerinde ise ses kaydıyla dönüş yaptığım için herhangi bir problem olmuyor , yine whatsapp üzerinden gönderiyorum.

👩🏻‍💻DANIŞMANLIK HİZMETLERİM 👩🏻‍💻
☑️ANALİZ GÖRÜŞMESİ
☑️3 SORU ANALİZİ
☑️-ANNELERLE – ÇOCUK HARİTALARI ÜZERİNE ANALİZ GÖRÜŞMESİ

👩🏻‍💻ANALİZ GÖRÜŞMESİ👩🏻‍💻
Ödeme sonrası size iş telefonumu veriyorum ve sizin ve varsa bakmamı istediğiniz eş yada partnerinizin doğum bilgilerinizi whatsapp üzerinden alıyorum.
Beraber belirlediğimiz gün ve saatte görüşmemizi gerçekleştiriyoruz.
Analizimiz 1 saatlik sesli telefon görüşmesini içeriyor (sorularınızın bitmesine bağlı olarak daha az da sürebiliyor , en fazla 1 saat)
Görüşmemizi telefonla sesli yapıyoruz , görüşme sırasında ses kaydı da alıyorum ve bitince size Whatsapp yada mail olarak gönderiyorum.
Eğer ilk defa çalışıyorsak , görüşmemizin –ortalama- ilk 10 dakikası , doğum haritanızdaki gezegen ve açılar üzerinden size sizi anlatmam ile başlıyor 
Giriş sonrası merak ettiğiniz konu & sorular üzerinden ilerliyoruz. Yakın gelecek & ilişkiler & evlilik konularını temel alıyoruz.
Sorularınız önümüzdeki 1 yılı ilgilendiren herhangi bir konuda olabiliyor , iş & aşk & para & sağlık & kariyer vs. merak ettiğiniz konular üzerinden hazırladığınız soruları tek tek alıyorum.
İlişki & evlilik uzmanlık alanım olduğu için , bu anlamda da merak ettiğiniz her soruyu sorabilirsiniz , uyum & kalıcılık anlamında haritalarınızın neler vaad ettiğini görüşme sırasında sizinle paylaşıyorum.

Bedeli 660 tldir. (1 Ocak 2022 ‘e kadar değişmeyecek olan güncel bedeli)

🦋3 SORU ANALİZİ🦋

Ödeme sonrası size iş telefonumu veriyorum ve doğum bilgileriniz & merak ettiğiniz soruları whatsapp üzerinden alıyorum.

🌟Dikkat etmeniz gerekenler ;

3 farklı konuda 3 soru alabiliyorum , konular ilişki & evlilik ile alakalı olamıyor zira sözkonusu ilişkiler olduğunda sadece analiz görüşmesi kapsamında yardımcı olabiliyorum , çok daha kapsamlı bir inceleme gerektirdiğinden dolayı.

Konular , ilişki & evlilik dışında herşey olabilir , net ve açık sorular olması yeterlidir.
Cevapları ödeme sonrası en geç 3 gün içinde Whatsapp üzerinden gönderiyorum.
Bedeli 236 tl’dir. (1 Ocak 2022‘e kadar değişmeyecek olan güncel bedeli)

☑️-ANNELERLE- ÇOCUK HARİTALARI ÜZERİNE ANALİZ GÖRÜŞMESİ

0 – 20 yaş arası çocukların haritasını anneleriyle birlikte incelediğim bir danışmanlık hizmetim.
Doğumdan 20 yaşa kadar tüm çocuklar üzerinde , anneleriyle birebir inceleme yapabiliyorum.
Analizimiz 1 saatlik sesli telefon görüşmesini içeriyor .

Anne ile birebir görüşme şeklinde oluyor , çocuklarla birebir görüşme yapmıyorum. Annenin çocuğuna dair bilmesi gerekenleri paylaşacağımız için çocukların bu seansı dinlemesi uygun olmayabilir diye düşünmekteyim. Bir eğitimci olarak düşüncelerim bu yönde , siz annelerin bu düşüncemi saygıyla karşılayacağına eminim✨

Çocuğunuzun haritasıyla sizin haritanızı hem potansiyelleriniz açısından, hem de birbirinizi nasıl etkilediğiniz, anne çocuk ilişkisi anlamında nelere dikkat etmeniz gerektiği açısından ele alıyorum🌼 Analiz görüşmesi sırasında hem sizin doğum haritanız hem de çocuğunuzun doğum haritası üzerinden beraber beyin fırtınası yapıyoruz esasında🙌 Hem ruhsal & psikolojik anlamda çocuğunuzun ihtiyaçlarını daha net görebilmeniz adına, hem de özellikle erken yaşta doğum haritasının dinamiklerine dair fikir edinmeniz adına, yapacağımız çalışma iyi bir rehber olacaktır🙏 Elbette ki bu çalışma sizin çocuğunuzu yetiştirme şekliniz üzerinde de önemli rol oynayacaktır ve onun bu hayattaki mutluluğu & akabindeki başarılarıyla alakalı destek verebilmeniz adına büyük güç sağlar🎉

Bedeli 660 tl’dir. (1 Ocak 2022‘e kadar değişmeyecek olan güncel bedeli)