🙋🏻‍♀️ Merhaba ! ✨Öncelikle benden yada farklı bir astrologtan danışmanlık alabilmeniz adına doğum bilgileriniz gün / ay / yıl ve doğum saati olarak net olmalıdır☑️ Doğum saati konusunda , yarım saatlik aralığa kadar tolere edebiliyoruz fakat daha fazla ise mutlaka saat tespiti çalışması yapılması gerekiyor. 👍Rektifikasyon olarak geçen bu çalışmayı ben yapmıyorum ama sizi bu konuda  Ozan Güner hocama yönlendirebilirim , 0534 606 7993 Whatsapp üzerinden yada info@ozanguner.com mail adresinden kendisiyle iletişime geçip kısa sürede doğum saatinizi hesaplattırabilirsiniz , sonrasında da beraber ilerleriz🎈 Gün & ay belirsizliği varsa da kendisiyle iletişime geçebilirsiniz , yardımcı olacaktır. 

🌟Tüm danışmanlık hizmetlerimde süreç ödeme sonrası başlıyor. Ödeme adına İş Bankası & Vakıfbank ve Finansbank hesaplarım bulunuyor.Yurtdışı danışanlarımdan ödemeyi Moneygram dışında Western Union yada varsa Tr banka hesapları üzerinden alabiliyorum , Moneygram üzerinden ödeme kabul etmiyorum zira ödemenin ulaşmasında sistemsel sıkıntılar yaşanabiliyor. Sizler alacağınız danışmanlık hizmetini seçip bana bilgi@gokyuzuhabercisi.com yada instagram üzerinden yazdığınızda size hesap bilgilerimi gönderebilirim🙌

🌏Yurtiçi yada yurtdışı , tüm danışanlarımla analiz görüşmelerini Skype ile gerçekleştiriyorum , sesli yaptığımız skype görüşmesini rahatlıkla tek tıkla telefona indirebiliyorsunuz(nasıl indirebileceğinizi ben görüşme bitince anlatıyorum) ve sonrasında istediğiniz zaman  dinleyip notlar alabilirsiniz.Görüşme bittiğinde –siz kaydı indirdiğiniz an- kaydı siliyorum , zira danışmanlık etiği gereği kayıtların bende bulunması uygun değil. Kaydın sizden herhangi bi sebeple silinmesi kaynaklı bi problem yaşamamanız adına yedeklemenizi öneriyorum. Mini analizde ve 3 soru analizlerinde ise sorularınızın cevaplarını ses kaydıyla whatsapp üzerinden gönderiyorum. Yine ve yine kayıtlar sizin sorumluluğunuzda oluyor 🙂 Bu kısım çok önemli.

👩🏻‍💻DANIŞMANLIK HİZMETLERİM 👩🏻‍💻

️ANALİZ GÖRÜŞMELERİ

– BİREYSEL ANALİZ GÖRÜŞMESİ

Ödeme sonrası size iş telefonumu veriyorum ve doğum bilgilerinizi whatsapptan alıyorum. Sizinle belirlediğimiz gün & saatte görüşmemizi Skype üzerinden sesli şekilde gerçekleştiriyoruz. 1 saatimiz oluyor ve ilk olarak size doğum haritanızı genel hatlarıyla yorumluyorum , sonrasında hem yakın gelecek hem de merak ettiğiniz diğer konular üzerinden sorularla ilerliyoruz. Hem natal haritanız , hem solar return(güneş dönüşü – yıllık harita) üzerinden hem de gerekli gördüğüm durumlarda progress haritanız üzerinden yorumlar yapıyorum. 1 saate sığan her soruyu alıyorum , iş & aşk & para & sağlık , aklınıza gelebilecek her konudan sorularınızı alabiliyorum,  yani soru sınırlaması olmuyor. Görüşmemizi Skype üzerinden kayda alıyorum ve bitince telefonunuza indirmenizi sağlıyorum. İlişkiniz varsa yada evli iseniz ilişkilere ait genel yorumları sizin natal haritanız üzerinden yapabiliyorum ama partner & eşe ait konular yada aradaki bağın geleceği & uyum / kalıcılık ile alakalı yorumları İlişki yada Evlilik Odaklı Kapsamlı Analiz Görüşmesi dahilinde yapıyorum.

Bireysel Analiz Görüşmesi Bedeli ;  2.000 tl

– İLİŞKİ YADA EVLİLİK ODAKLI, KAPSAMLI ANALİZ GÖRÜŞMESİ

Ödeme sonrası size iş telefonumu veriyorum ve öncelikle sizin ve sonrasında bakmamı istediğiniz eş yada partnerinizin doğum bilgilerini whatsapp üzerinden alıyorum. 

Dikkat etmeniz gerekenler ; 

Sizin doğum bilgilerinizin net olması(gün/ay/yıl ve doğum saati olarak), baktırmak istediğiniz kişinin de gün / ay / yıl bilgileri net olmak durumunda , doğum saat bilgisi olmadan da diğer gezegensel açılar & ay düğümleri & kompozit(ilişki) haritası bizlere aradaki bağın nereye varacağını tespit etmek anlamında yeterli olacaktır. Uyum & kalıcılık anlamında da  sonuçlar yol gösterici olacaktır. Sizden ricam , bilgileri verdiğinizde merak ettiklerinizi yada ek bilgi vs. hiçbir detayı yazmamanız 🦋 Onları görüşme sırasında alıyor olacağım , öncesinde bilgi sahibi olmayı tercih etmiyorum , ayrıca sürpriz olmasını isterim 🎉 Bu benim için oldukça önemli bir detay🙋🏻‍♀️ Şunu unutmayın , astroloji bir keşif ilmi ve ne kadar çok keşfe çıkarsak o kadar çok yeni bilgi hazinesinin kapısını açarız..
Evet , devam ediyorum 
🎈 Sonrasında sizinle belirlediğimiz gün ve saatte Skype üzerinden sesli görüşmemizi gerçekleştiriyoruz.
Analizimiz 1 saatlik sesli telefon görüşmesini içeriyor, hem ele aldığımız ilişki yada evlilik üzerinden , hem de yakın geleceğe dair sizin ve partnerinizin haritası üzerinden merak ettiğiniz her sorunuzu yanıtlamaya çalışıyorum. Merak ettikleriniz bitmeden görüşmeyi sonlandırmıyorum , fakat süre konusunda suistimale uğramak da istemiyorum ,  yani sonuç olarak 1 saatin sonunda merak ettikleriniz bitmemişse 5, 10 dk uzatabiliyoruz
🙋🏻‍♀️
Görüşmemizi Skype üzerinden sesli yapıyoruz , görüşme sırasında uygulama üzerinden ses kaydı da alıyoruz ve bitince siz direkt olarak tek tıkla telefonunuza kaydımızı indirebiliyorsunuz(nasıl yapacağınızı ben anlatıyorum).
Eğer ilk defa çalışıyorsak , görüşmemizin –ortalama- ilk 10 dakikası , doğum haritanızdaki gezegen ve açılar üzerinden size sizi anlatmam ile başlıyor 
Daha önce çalıştıysak direkt aldığınız etkiler üzerinden sizin merak ettiklerinizle analiz görüşmemize başlıyoruz.
Giriş sonrası merak ettiğiniz konu & sorular üzerinden ilerliyoruz. Yakın gelecek & ilişkiler & evlilik konularını temel alıyoruz. Konu yada soru sınırlamam yok , o yüzden aklınıza gelen her ne varsa görüşme sırasında sorabilir ve astrolojinin sınırları dahilinde her bir sorunuza cevap verebilirim. İş & aşk & para & sağlık & kariyer vs. merak ettiğiniz konular üzerinden hazırladığınız soruları tek tek alıyorum. Hem doğum haritanız , hem yakın gelecek adına aldığınız etkiler hem de ilişki yada evliliğiniz üzerine bilgiler alabileceğiniz en kapsamlı hizmetim bu 

İlişki & evlilik uzmanlık alanım olduğu için , bu anlamda merak ettiğiniz her tür soruyu sorabilirsiniz , uyum & kalıcılık anlamında , eş yada partnerinizin haritası ile sizin haritanızı karşılaştırıp , ilişki haritanızla sentezleyip size gereken bilgileri olduğu gibi anlatacağımdan şüpheniz olmasın 
🌺 İlişki yada evliliğin  neler vaad ettiğini görüşme sırasında sizinle paylaşıyorum, beraber beyin fırtınası yapıyoruz. Partner yada eşinize dair de merak ettiğiniz(yada onun merak ettiği)  konu yada sorular varsa görüşme sırasında sorabiliyorsunuz. 

İlişki yada Evlilik Odaklı Analiz Görüşmesi Bedeli ;  2.500 tl 

– ANNE & ÇOCUK ANALİZ GÖRÜŞMESİ

0 – 20 yaş arası çocukların haritasını anneleriyle birlikte incelediğim bir danışmanlık hizmetim.
Doğumdan 20 yaşa kadar tüm çocuklar üzerinde , anneleriyle birebir inceleme yapabiliyorum.
Analizimiz 1 saatlik sesli telefon görüşmesini içeriyor(Skype) .

Anne ile birebir görüşme şeklinde oluyor , çocuklarla birebir görüşme yapmıyorum. Annenin çocuğuna dair bilmesi gerekenleri paylaşacağımız için çocukların bu seansı dinlemesi uygun olmayabilir diye düşünmekteyim. Bir eğitimci olarak düşüncelerim bu yönde , siz annelerin bu düşüncemi saygıyla karşılayacağına eminim✨

Çocuğunuzun haritasıyla sizin haritanızı hem potansiyelleriniz açısından, hem de birbirinizi nasıl etkilediğiniz, anne çocuk ilişkisi anlamında nelere dikkat etmeniz gerektiği açısından ele alıyorum🌼 Analiz görüşmesi sırasında hem sizin doğum haritanız hem de çocuğunuzun doğum haritası üzerinden beraber beyin fırtınası yapıyoruz esasında🙌 Hem ruhsal & psikolojik anlamda çocuğunuzun ihtiyaçlarını daha net görebilmeniz adına, hem de özellikle erken yaşta doğum haritasının dinamiklerine dair fikir edinmeniz adına, yapacağımız çalışma iyi bir rehber olacaktır🙏 Elbette ki bu çalışma sizin çocuğunuzu yetiştirme şekliniz üzerinde de önemli rol oynayacaktır ve onun bu hayattaki mutluluğu & akabindeki başarılarıyla alakalı destek verebilmeniz adına büyük güç sağlar🎉

Anne & Çocuk Analiz Görüşmesi Bedeli ; 2.500 tl

– AİLE ANALİZ GÖRÜŞMESİ(ANNE & BABA & ÇOCUK ) 

Anne & Baba & Çocuk olarak 3lü incelemenin aile bağlarını anlamak adına daha önemli olduğunu düşünüyorum , 1’den fazla çocuğu kapsamıyor zira kapsam oldukça genişleyecek ve görüşme amacını gerçekleştirmesini sağlamak adına bir çocuk üzerinden daha rahat ilerleyeceğimizi düşünüyorum. Diğer çocuk(-lar) adına Anne Çocuk analizi alınabilir. 

Aile Analiz Görüşmesi Bedeli ; 3.500 tl

🦋3 SORU ANALİZİ🦋

Ödeme sonrası size iş telefonumu veriyorum ve doğum bilgileriniz & merak ettiğiniz soruları whatsapp üzerinden alıyorum.

🌟Dikkat etmeniz gerekenler ;

3 farklı konuda 3 soru alabiliyorum , konular ilişki & evlilik ile alakalı olamıyor zira sözkonusu ilişkiler olduğunda sadece analiz görüşmesi kapsamında yardımcı olabiliyorum , çok daha kapsamlı bir inceleme gerektirdiğinden dolayı.

Konular , varolan ilişki & evlilik dışında herşey olabilir , net ve açık sorular olması yeterlidir. İlişkiniz yoksa & evli değilseniz , “Ne zaman evlenebilirim? Nasıl birisiyle evlenebilirim?” gibi sorular sorabilirsiniz. Haritanız üzerinden rahatlıkla cevaplayabilirim , ama varolan ilişki yada evliliğe dair merak ettiklerinizi ancak ve ancak İlişki yada Evlilik Odaklı Kapsamlı Analiz Görüşmesi kapsamında ele alabilirim , zira o kişinin de haritasıyla birlikte karşılaştırarak inceleme yapmak  daha doğru olacaktır.
Sorularınızın cevaplarını -o zamanki yoğunluğuma bağlı olarak – ödeme sonrası en geç 3 gün içinde Whatsapp üzerinden göndermeye çalışıyorum.
3 Soru Analizi Bedeli ; 1.300 tl

🦋TEK SORU ANALİZİ🦋

Gelen yoğun istekler üzerine açtığım , açık & net tek bir sorusu olanlar için yine ses kaydıyla whatsapp üzerinden dönüş yaptığım hizmetimdir. 

Bedeli ; 500 tl.  

️MİNİ ANALİZ SES KAYDI (YAKIN GELECEK)

Süreç yine ödeme ile başlıyor ve sonrasında size iş telefonumu veriyorum ve doğum bilgilerinizi , medeni durum ve iş çalışma durumunuzla birlikte whatsapptan alıyorum. 

İncelememi istediğiniz ilişki ya da evlilik değil ise , sadece yakın gelecek adına aldığınız etkileri öğrenmek istiyorsanız mini analizden yararlanabilirsiniz. Whatsapptan ses kaydıyla dönüş yaptığım bu analizde , haritanızın -başvuru yaptığınız süre itibariyle- aldığınız transitlerini , retrolar ve tutulmalarla birlikte değerlendiriyorum , şanslı olduğunuz zamanlar , dikkat etmeniz gerekenleri genel hatlarıyla size aktarıyorum. Elbette analiz görüşmesi kadar kapsamlı değil fakat sadece yakın gelecek anlamında merak ettikleriniz varsa tatmin edici bir danışmanlık hizmeti olacaktır. Yorumlarımın bazıları 1 seneyi bile bulabilirken(örneğin transit Satürnden aldığınız etkiler) bazıları ise retro ve tutulmaların size etkilerine bağlı olarak birkaç hafta veya birkaç aylık süreçleri kapsayabilir. Ses kayıtlarını dinlediğinizde havada kalan & anlaşılmayan yerler olursa sorabiliyorsunuz , onun dışında ekstra soru almıyorum. 

Mini Analiz Bedeli ;  1.200 tl