🙋🏻‍♀️ Merhaba ! ✨Öncelikle benden yada farklı bir astrologtan danışmanlık alabilmeniz adına doğum bilgileriniz gün / ay / yıl ve doğum saati olarak net olmalıdır☑️ Doğum saati konusunda , yarım saatlik aralığa kadar tolere edebiliyoruz fakat daha fazla ise mutlaka saat tespiti çalışması yapılması gerekiyor. 👍Rektifikasyon olarak geçen bu çalışmayı ben yapmıyorum ama sizi bu konuda  Ozan Güner hocama yönlendirebilirim , 0534 606 7993 Whatsapp üzerinden yada info@ozanguner.com mail adresinden kendisiyle iletişime geçip kısa sürede doğum saatinizi hesaplattırabilirsiniz , sonrasında da beraber ilerleriz🎈
🌟Tüm danışmanlık hizmetlerimde süreç ödeme sonrası başlıyor. Ödeme adına İş Bankası & Vakıfbank ve Finansbank hesaplarım bulunuyor.Yurtdışı danışanlarımdan ödemeyi Moneygram dışında Western Union yada varsa Tr banka hesapları üzerinden alabiliyorum , Moneygram üzerinden ödeme kabul etmiyorum zira ödemenin ulaşmasında sistemsel sıkıntılar yaşanabiliyor.  Sizler alacağınız danışmanlık hizmetini seçip bana bilgi@gokyuzuhabercisi.com yada instagram üzerinden yazdığınızda size hesap bilgilerimi gönderebilirim🙌
🌏Yurtiçi yada yurtdışı , tüm danışanlarımla analiz görüşmelerini Skype ile gerçekleştiriyorum , sesli yaptığımız skype görüşmesini rahatlıkla tek tıkla telefona indirebilirsiniz ve tekrar tekrar dinleyip notlar alabilirsiniz. Mini analizde ve 3 soru analizlerinde ise sorularınızın cevaplarını ses kaydıyla whatsapp üzerinden gönderiyorum.
👩🏻‍💻DANIŞMANLIK HİZMETLERİM 👩🏻‍💻
☑️ANALİZ GÖRÜŞMESİ
☑️3 SORU ANALİZİ
☑️MİNİ ANALİZ SES KAYDI (YAKIN GELECEK)
☑️-ANNELERLE – ÇOCUK HARİTALARI ÜZERİNE ANALİZ GÖRÜŞMESİ
👩🏻‍💻ANALİZ GÖRÜŞMESİ👩🏻‍💻
Ödeme sonrası size iş telefonumu veriyorum ve sizin ve varsa bakmamı istediğiniz eş yada partnerinizin doğum bilgilerinizi whatsapp üzerinden alıyorum. Bir görüşmede sadece siz ve bakmamı istediğiniz kişiye bakabiliyorum , yani iki harita üzerinden yorum yapıyorum. Ödeme sonrası size iş telefonumu verdiğimde whatsapp üzerinden bana eksiksiz şekilde doğum gün / ay / yıl doğum saati ve doğum yerinizle birlikte yaşadığınız şehri de iletmenizi rica ediyorum. Varsa bakmamı istediğiniz eş yada partnerinize ait doğum bilgilerini de alıyorum , gün / ay / yıl net olması önemli , doğum saati net değilse yada belli aralıklar varsa problem değil , gezegensel açılar ve ay düğümleri bize birçok şeyi anlatacağı için gün / ay / yıl üzerinden de oldukça net sonuçlara ulaşırız.  Sizden ricam , bilgileri verdiğinizde merak ettiklerinizi yazmamanız 🙂 Onları görüşme sırasında alıyor olacağım , öncesinde bilgi sahibi olmayı tercih etmiyorum , ayrıca sürpriz olmasını isterim 🙂 Bu benim için oldukça önemli bir detay. 
Beraber belirlediğimiz gün ve saatte Skype üzerinden SESLİ görüşmemizi gerçekleştiriyoruz.
Analizimiz 1 saatlik sesli telefon görüşmesini içeriyor, merak ettikleriniz bitmeden görüşmeyi sonlandırmıyorum , fakat süre konusunda suistimale uğramak da istemiyorum ,  yani sonuç olarak 1 saatin sonunda merak ettikleriniz bitmemişse 5, 10 dk uzatabiliyoruz 🙂
Görüşmemizi Skype üzerinden sesli yapıyoruz , görüşme sırasında uygulama üzerinden ses kaydı da alıyoruz ve bitince siz direkt olarak tek tıkla telefonunuza kaydımızı indirebiliyorsunuz. 
Eğer ilk defa çalışıyorsak , görüşmemizin –ortalama- ilk 10 dakikası , doğum haritanızdaki gezegen ve açılar üzerinden size sizi anlatmam ile başlıyor  Daha önce çalıştıysak direkt aldığınız etkiler üzerinden sizin merak ettiklerinizle analiz görüşmemize başlıyoruz. 
Giriş sonrası merak ettiğiniz konu & sorular üzerinden ilerliyoruz. Yakın gelecek & ilişkiler & evlilik konularını temel alıyoruz. Konu yada soru sınırlamam yok , o yüzden aklınıza gelen her ne varsa görüşme sırasında sorabilir ve astrolojinin sınırları dahilinde her bir sorunuza cevap verebilirim. İş & aşk & para & sağlık & kariyer vs. merak ettiğiniz konular üzerinden hazırladığınız soruları tek tek alıyorum. Hem doğum haritanız , hem yakın gelecek adına aldığınız etkiler hem de varsa ilişki yada evliliğiniz üzerine bilgiler alabileceğiniz en kapsamlı hizmetim bu 🙂
İlişki & evlilik uzmanlık alanım olduğu için , bu anlamda da merak ettiğiniz her soruyu sorabilirsiniz , uyum & kalıcılık anlamında , eş yada partnerinizin haritası ile sizin haritanızı karşılaştırıp , ilişki haritanızla sentezleyip size gereken bilgileri olduğu gibi anlatacağımdan şüpheniz olmasın 🙂 İlişki yada evliliğin  neler vaad ettiğini görüşme sırasında sizinle paylaşıyorum, beraber beyin fırtınası yapıyoruz. Partner yada eşinize dair de merak ettiğiniz konu yada sorular varsa görüşme sırasında sorabiliyorsunuz. 
Bedeli 900 tl’dir.(1 Ocak 2023 itibariyle 1.300 tl olacaktır)
🦋3 SORU ANALİZİ🦋
Ödeme sonrası size iş telefonumu veriyorum ve doğum bilgileriniz & merak ettiğiniz soruları whatsapp üzerinden alıyorum.
🌟Dikkat etmeniz gerekenler ;
3 farklı konuda 3 soru alabiliyorum , konular ilişki & evlilik ile alakalı olamıyor zira sözkonusu ilişkiler olduğunda sadece analiz görüşmesi kapsamında yardımcı olabiliyorum , çok daha kapsamlı bir inceleme gerektirdiğinden dolayı.
Konular , varolan ilişki & evlilik dışında herşey olabilir , net ve açık sorular olması yeterlidir. İlişkiniz yoksa & evli değilseniz , ne zaman evlenebilirim? Nasıl birisiyle evlenebilirim? gibi sorular sorabilirsiniz. Haritanız üzerinden rahatlıkla cevaplayabilirim , ama varolan ilişki yada evliliğe dair merak ettiklerinizi ancak ve ancak analiz görüşmesi kapsamında ele alabilirim , zira o kişinin de haritasıyla birlikte karşılaştırarak inceleme yapmak  daha doğru olacaktır. 
Sorularınızın cevaplarını -o zamanki yoğunluğuma bağlı olarak – ödeme sonrası en geç 3 gün içinde Whatsapp üzerinden göndermeye çalışıyorum.
Bedeli 350 tl’dir.(1 Ocak 2023 itibariyle 550 tl olacaktır)
👩🏻‍💻MİNİ ANALİZ SES KAYDI(YAKIN GELECEK)👩🏻‍💻
Süreç yine ödeme ile başlıyor ve sonrasında size iş telefonumu veriyorum ve doğum bilgilerinizi , medeni durum ve iş çalışma durumunuzla birlikte whatsapptan alıyorum. 
İncelememi istediğiniz ilişki ya da evlilik değil ise , sadece yakın gelecek adına aldığınız etkileri öğrenmek istiyorsanız mini analizden yararlanabilirsiniz. Whatsapptan ses kaydıyla dönüş yaptığım bu analizde , haritanızın -başvuru yaptığınız süre itibariyle- aldığınız transitlerini , retrolar ve tutulmalarla birlikte değerlendiriyorum , şanslı olduğunuz zamanlar , dikkat etmeniz gerekenleri genel hatlarıyla size aktarıyorum. Elbette analiz görüşmesi kadar kapsamlı değil fakat sadece yakın gelecek anlamında merak ettikleriniz varsa tatmin edici bir danışmanlık hizmeti olacaktır. Yorumlarımın bazıları 1 seneyi bile bulabilirken(örneğin transit Satürnden aldığınız etkiler) bazıları ise retro ve tutulmaların size etkilerine bağlı olarak birkaç hafta veya birkaç aylık süreçleri kapsayabilir. Ses kayıtlarını dinlediğinizde havada kalan & anlaşılmayan yerler olursa sorabiliyorsunuz , onun dışında ekstra soru almıyorum. 
Bedeli 450 tldir.(1 Ocak 2023 itibariyle 650 tl olacaktır)
☑️-ANNELERLE- ÇOCUK HARİTALARI ÜZERİNE ANALİZ GÖRÜŞMESİ
0 – 20 yaş arası çocukların haritasını anneleriyle birlikte incelediğim bir danışmanlık hizmetim.
Doğumdan 20 yaşa kadar tüm çocuklar üzerinde , anneleriyle birebir inceleme yapabiliyorum.
Analizimiz 1 saatlik sesli telefon görüşmesini içeriyor(Skype) .
Anne ile birebir görüşme şeklinde oluyor , çocuklarla birebir görüşme yapmıyorum. Annenin çocuğuna dair bilmesi gerekenleri paylaşacağımız için çocukların bu seansı dinlemesi uygun olmayabilir diye düşünmekteyim. Bir eğitimci olarak düşüncelerim bu yönde , siz annelerin bu düşüncemi saygıyla karşılayacağına eminim✨
Çocuğunuzun haritasıyla sizin haritanızı hem potansiyelleriniz açısından, hem de birbirinizi nasıl etkilediğiniz, anne çocuk ilişkisi anlamında nelere dikkat etmeniz gerektiği açısından ele alıyorum🌼 Analiz görüşmesi sırasında hem sizin doğum haritanız hem de çocuğunuzun doğum haritası üzerinden beraber beyin fırtınası yapıyoruz esasında🙌 Hem ruhsal & psikolojik anlamda çocuğunuzun ihtiyaçlarını daha net görebilmeniz adına, hem de özellikle erken yaşta doğum haritasının dinamiklerine dair fikir edinmeniz adına, yapacağımız çalışma iyi bir rehber olacaktır🙏 Elbette ki bu çalışma sizin çocuğunuzu yetiştirme şekliniz üzerinde de önemli rol oynayacaktır ve onun bu hayattaki mutluluğu & akabindeki başarılarıyla alakalı destek verebilmeniz adına büyük güç sağlar🎉
Bedeli 900 tl’dir(1 Ocak 2023 itibariyle 1.300 tl olacaktır)